Type:

Model: DAR MŁODZIEŻY

0 l
Lid: do dodania
Application:

Wymiary / wagi

Średnica górna (wewnętrzna):
-
Średnica górna (z kołnierzem):
-
Średnica górna (z uchwytami):
-
Średnica dolna (zewnętrzna):
-
Wysokość (z pokrywą standardową):
-
Wysokość (z pokrywą pod foliowanie):
-
Tolerancja wymiaru:
-
Pojemność nominalna:
-
Pojemność całkowita:
-
Pojemność użytkowa:
-
Waga pojemnika:
-
Waga uchwytu (pasek):
-
Waga uchwytu (pasek krótki):
-
Waga uchwytu (pałąk):
-
Waga uchwytu (metal):
-
Tolerancja wagi:
-

Zdobienie

 
Szerokość (B):
Wysokość (H):
Suchy offset
mm
mm

Uchwyt

Uchwyt plastikowy pasek (a)
-
Uchwyt plastikowy pasek krótki (b)
-
Uchwyt pałąk (c)
-
Uchwyt metalowy (d)
-

Pokrywy


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/klient.dhosting.pl/zstw/balticregatta.eu/public_html/wp-content/themes/moai/single-prod.php on line 499

Materiał / Warunki transportu i magazynowania

 • Pojemniki i pokrywy wykonane są z polipropylenu (PP)
 • WARUNKI MAGAZYNOWANIA: W przypadku piętrowania palet z wyrobami gotowymi koniecznie zwrócić uwagę na równomierne rozłożenie nacisku na pojemnik.
 • WARUNKI NAPEŁNIENIA I ZAMYKANIA: max temperatura medium 95°C, przy ustawia-niu wiader w słupki temperatura medium musi być mniejsza od 45°C. Zaleca się po napełnieniu, ustawianie nie więcej niż 2 pojemniki w słupku. Po osiągnięciu przez wyroby temperatury w granicach 25°-30° pojemniki osiągną optymalną wytrzymałość i sztywność umożliwiając sztaplowanie pojemników wg podanej poniżej wytrzymałoś-ci granicznej.
 • OBCIĄŻENIE DOLNEGO WIADRA:
  Statycznie (T<23°C) : < 8 kg
  Pojemniki transparentne < 6,5 kg
 • WARUNKI TRANSPORTOWANIA: W trakcie transportu zaleca się sztaplowanie pojem-ników nie powodujące przekroczenia 66% maksymalnego obciążenia statycznego.
 • ZALECANA PALETYZACJA POJEMNIKÓW: Medium o ciężarze właściwym do 1,6 g/cm3 wg sposobów używanych przez klienta z uwzględnieniem w/w wartości granicznych.
 • Wszystkie surowce, komplementy oraz barwniki użyte w produkcji opakowania przeznaczonego dla branży spożywczej posiadają dopuszczenie do kontaktu z żywnością.
 • Gwarancja obowiązuje 12 miesięcy od daty dostawy. W ciągu tego czasu należy opakowanie wykorzystać docelowo. Wszystkie opakowania z pojedynczej palety należy wykorzystać bezpośrednio po rozpakowaniu.
 • Producent nie bierze odpowiedzialności za deformację opakowań wynikającą z "piętrowania" na sobie pojedynczych palet lub ustawiania na nich dodatkowych obciążeń

Paletyzacja z wsadem


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/klient.dhosting.pl/zstw/balticregatta.eu/public_html/wp-content/themes/moai/single-prod.php on line 623
Widok z góry

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/klient.dhosting.pl/zstw/balticregatta.eu/public_html/wp-content/themes/moai/single-prod.php on line 646
Widok z góry
Paletyzacja przy dostawie:
szt. ()

Podstawowa kolorystyka

Wyrób dostępny w kolorze białym, transparentnym lub barwionym wg zamówienia klienta.
Sprawdź więcej kolorów
Pantone
2350C
Pantone
349C
Pantone
2748C
Pantone
113C
A A+ A++